Розклад
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
0-2 роки
2-3 роки
3-6 років
4-5 років
6-7 років
7-10 років
11+ років
Батьки
0-2 роки
Вівторок
10:00 - 12:00
Мати + Дитина / Sport Space
Четвер
10:00 - 12:00
Мати + Дитина / Sport Space
2-3 роки
Понеділок
9:00 - 13:00
Денні розвиваючі заняття / Sport Space
Вівторок
9:00 - 13:00
Денні розвиваючі заняття / Dance Space
Середа
9:00 - 13:00
Денні розвиваючі заняття / Sport Space
П'ятниця
9:00 - 13:00
Денні розвиваючі заняття / Sport Space
3-6 років
Понеділок
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

16:00 - 17:00
Естетична гімнастика / Sport Space

16:00 - 17:00
Шахи / Education Space 1

17:00 - 18:00
Центр Східної Культури (для початківців) / Motion Space

17:00 - 18:00
Контемпорарі / Dance Space

17:00 - 18:00
Англійська мова / Education Space 2

18:00 - 19:00
Студія драматургії / Creative Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Вівторок
15:00 - 16:00
Французька мова / Education Space 1

16:00 - 17:00
STEAM / Education Space 2

16:00 - 17:00
Карате / Sport Space

17:00 - 18:00
Німецька мова / Education Space 1

17:00 - 18:00
Гончарство / Creative Space

17:00 - 18:00
Бокс / Dance Space

18:00 - 19:00
Бальні танці / Dance Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

19:00 - 20:00
Мистецтво та ремесла / Creative Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Середа
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

16:00 - 17:00
Шахи / Creative Space

16:00 - 17:00
Естетична гімнастика / Sport Space

17:00 - 18:00
Центр Східної культури (для початківців) / Motion Space

17:00 - 18:00
Китайська мова / Education Space 1

17:00 - 18:00
Англійська мова / Education Space 2

18:00 - 19:00
Студія драматургії / Creative Space

19:00 - 20:00
Ментальна арифметика / Education Space 1

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Dance Space
Четвер
15:00 - 16:00
Французька мова / Education Space 1

16:00 - 17:00
Карате / Sport Space

17:00 - 18:00
Бокс / Dance Space

17:00 - 18:00
Англійська мова / Education Space 2

18:00 - 19:00
Бальні танці / Dance Space

18:00 - 19:00
Російська мова / Education Space 1

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

19:00 - 20:00
Мистецтво та ремесла / Creative Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

17:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
П'ятниця
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

16:00 - 17:00
Прикладне мистецтво / Creative Space

16:00 - 17:00
Естетична гімнастика / Sport Space

17:00 - 18:00
Німецька мова / Education Space 1

17:00 - 18:00
Контемпорарі / Dance Space

17:00 - 18:00
Китайська мова / Education Space 2

18:00 - 19:00
Гончарство / Creative Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці/ Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 20:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Creative Space
Субота
10:00 - 11:00
Карате / Sport Space

10:00 - 11:00
STEAM / Education Space 2

10:00 - 11:00
Смарт-няня / Creative Space

10:00 - 12:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Семінар / Creative Space

12:00 - 13:00
Майстер-клас / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Ментальна арифметика / Education Space 2

13:00 - 17:00
Смарт-няня / Creative Space

14:00 - 16:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

15:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Неділя
10:00 - 17:00
Смарт-няня / Education Space 1

10:00 - 13:00
Нейрокорекція / Sport Space

10:00 - 13:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Соціальний проєкт / Creative Space

12:00 - 13:00
Квести, змагання / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Екскурсіїї, майстер-класи / Sport Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

12:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space
4-5 років
Понеділок
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття/ Creative Space

10:00 - 12:00
Дошкільний розвиток / Education Space 2

10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Вівторок
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Creative Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Середа
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Creative Space

10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

10:00 - 12:00
Дошкільний розвиток / Education Space 2

19:00 - 20:00
Ментальна арифметика / Education Space 1

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Dance Space
Четвер
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Creative Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

17:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
П'ятниця
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Creative Space

10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці/ Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 20:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Creative Space
Субота
10:00 - 12:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Семінар / Creative Space

12:00 - 13:00
Майстер-клас / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

14:00 - 16:00
Скелелазіння / Sport Space

13:00 - 14:00
Ментальна арифметика / Education Space 2

Індивідуальні заняття

10:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

15:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Неділя
10:00 - 13:00
Нейрокорекція / Sport Space

10:00 - 13:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Соціальний проєкт / Creative Space

12:00 - 13:00
Квести, змагання / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Екскурсіїї, майстер-класи / Sport Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

12:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space
6-7 років
Понеділок
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття/ Motion Space

10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

12:00 - 14:00
Дошкільний розвиток / Education Space 2

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Вівторок
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Motion Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Середа
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Motion Space

10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

12:00 - 14:00
Дошкільний розвиток / Education Space 2

19:00 - 20:00
Ментальна арифметика / Education Space 1

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Dance Space
Четвер
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Motion Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

17:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
П'ятниця
9:00 - 13:00
Розвиваючі заняття / Motion Space

10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці/ Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 20:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Creative Space
Субота
10:00 - 12:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Семінар / Creative Space

12:00 - 13:00
Майстер-клас / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

14:00 - 16:00
Скелелазіння / Sport Space

13:00 - 14:00
Ментальна арифметика / Education Space 2

Індивідуальні заняття

10:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

15:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Неділя
10:00 - 13:00
Нейрокорекція / Sport Space

10:00 - 13:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Соціальний проєкт / Creative Space

12:00 - 13:00
Квести, змагання / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Екскурсіїї, майстер-класи / Sport Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

12:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space
7-10 років
Понеділок
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

17:00 - 18:00
Естетична гімнастика / Sport Space

17:00 - 18:00
Шахи / Education Space 1

18:00 - 19:00
Англійська мова / Education Space 2

18:00 - 19:00
Центр східної культури (для експертів) / Motion Space

18:00 - 19:00
Контемпорарі / Dance Space

19:00 - 20:00
Брейк-данс / Motion Space

19:00 - 20:00
Студія драматургії / Creative Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Вівторок
16:00 - 17:00
Французька мова / Education Space 1

16:00 - 17:00
Гончарство / Creative Space

16:00 - 17:00
Бокс / Dance Space

17:00 - 18:00
Хіп-хоп / Motion Space

17:00 - 18:00
Карате / Sport Space

17:00 - 18:00
STEAM / Education Space 2

18:00 - 19:00
Мистецтво та ремесла / Creative Space

18:00 - 19:00
Німецька мова / Education Space 1

19:00 - 20:00
Бальні танці / Dance Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Середа
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

17:00 - 18:00
Шахи / Creative Space

17:00 - 18:00
Естетична гімнастика / Sport Space

18:00 - 19:00
Центр Східної культури (для експертів) / Motion Space

18:00 - 19:00
Китайська мова / Education Space 1

18:00 - 19:00
Англійська мова / Education Space 2

19:00 - 20:00
Ментальна арифметика / Education Space 1

19:00 - 20:00
Брейк-данс / Motion Space

19:00 - 20:00
Студія драматургії / Creative Space

19:00 - 20:00
Класична хореографія / Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Dance Space
Четвер
16:00 - 17:00
Бокс / Dance Space

16:00 - 17:00
Французька мова / Education Space 1

17:00 - 18:00
Хіп-хоп / Motion Space

17:00 - 18:00
Карате / Sport Space

18:00 - 19:00
Мистецтво та ремесла / Creative Space

18:00 - 19:00
Англійська мова / Education Space 1

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

19:00 - 20:00
Бальні танці / Dance Space

19:00 - 20:00
Російська мова / Education Space 1

Індивідуальні заняття

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

17:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
П'ятниця
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

17:00 - 18:00
Прикладне мистецтво / Creative Space

17:00 - 18:00
Естетична гімнастика / Sport Space

18:00 - 19:00
Німецька мова / Education Space 1

18:00 - 19:00
Контемпорарі / Dance Space

18:00 - 19:00
Китайська мова / Education Space 2

19:00 - 20:00
Гончарство / Creative Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці/ Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 20:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Creative Space
Субота
10:00 - 12:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 13:00
Бізнес-школа / Education Space 1

11:00 - 12:00
Карате / Sport Space

11:00 - 12:00
STEAM / Education Space 2

11:00 - 12:00
Семінар / Creative Space

12:00 - 13:00
Майстер-клас / Creative Space

13:00 - 14:00
Центр Східної культури (для експертів) / Motion Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Ментальна арифметика / Education Space 2

13:00 - 14:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

14:00 - 16:00
Скелелазіння / Sport Space

15:00 - 16:00
Бокс / Dance Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

15:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Неділя
10:00 - 13:00
Нейрокорекція / Sport Space

10:00 - 13:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Соціальний проєкт / Creative Space

12:00 - 13:00
Квести, змагання / Creative Space

13:00 - 14:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Екскурсіїї, майстер-класи / Sport Space

15:00 - 16:00
Бокс / Dance Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

12:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space
11+ років
Понеділок
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

18:00 - 19:00
Естетична гімнастика / Sport Space

19:00 - 20:00
Англійська мова / Education Space 2

20:00 - 21:00
Брейк-данс / Motion Space

20:00 - 21:00
Студія драматургії / Creative Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Вівторок
16:00 - 17:00
Хіп-хоп / Motion Space

18:00 - 19:00
STEAM / Education Space 2

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

20:00 - 21:00
Мистецтво та ремесла / Creative Space

20:00 - 21:00
Бальні танці / Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Середа
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

18:00 - 19:00
Естетична гімнастика / Sport Space

19:00 - 20:00
Англійська мова / Education Space 2

19:00 - 20:00
Ментальна арифметика / Education Space 1

20:00 - 21:00
Брейк-данс / Motion Space

20:00 - 21:00
Студія драматургії / Creative Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Dance Space
Четвер
16:00 - 17:00
Хіп-хоп / Motion Space

18:00 - 20:00
Скелелазіння / Sport Space

19:00 - 20:00
Англійська мова / Education Space 1

20:00 - 21:00
Бальні танці / Dance Space

20:00 - 21:00
Мистецтво та ремесла / Creative Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

9:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

12:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

17:00 - 18:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

18:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
П'ятниця
10:00 - 12:00
Нейрокорекція / Dance Space

18:00 - 19:00
Естетична гімнастика / Sport Space

20:00 - 21:00
Змішані сучасні танці/ Dance Space

Індивідуальні заняття

9:00 - 10:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

9:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

9:00 - 21:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

12:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

13:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

13:00 - 16:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

19:00 - 20:00
Індивідуальні заняття / Dance Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

19:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

20:00 - 21:00
Індивідуальні заняття / Creative Space
Субота
10:00 - 12:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Семінар / Creative Space

12:00 - 13:00
Карате / Sport Space

12:00 - 13:00
STEAM / Education Space 2

12:00 - 13:00
Майстер-клас / Creative Space

13:00 - 15:00
Бізнес-школа / Education Space 1

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Ментальна арифметика / Education Space 2

14:00 - 15:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

14:00 - 16:00
Скелелазіння / Sport Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

15:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 1

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

14:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2
Неділя
10:00 - 13:00
Нейрокорекція / Sport Space

10:00 - 13:00
Настільний теніс / Dance Space

11:00 - 12:00
Соціальний проєкт / Creative Space

12:00 - 13:00
Квести, змагання / Creative Space

13:00 - 14:00
Мас-рестлінг / Sport Space

13:00 - 14:00
Екскурсіїї, майстер-класи / Sport Space

14:00 - 15:00
Змішані сучасні танці / Dance Space

Індивідуальні заняття

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Education Space 2

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Production Space

10:00 - 17:00
Вокал/ Музичні інструменти /Індивідуальні заняття / Music Space

10:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Motion Space

10:00 - 11:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

12:00 - 13:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

13:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Creative Space

14:00 - 15:00
Індивідуальні заняття / Sport Space

16:00 - 17:00
Індивідуальні заняття / Sport Space
Батьки
Понеділок
9:00 - 10:00
Йога/фітнес / Dance Space
Вівторок
15:00 - 16:00
Зумба / Dance Space

20:00 - 21:00
Стретчинг/пілатес / Sport Space
Середа
9:00 - 10:00
Йога/фітнес / Dance Space
Четвер
20:00 - 21:00
Стретчинг/пілатес / Sport Space
П'ятниця
9:00 - 10:00
Йога/фітнес / Dance Space
Субота
12:00 - 13:00
Зумба/аеробіка / Dance Space

16:00 - 17:00
Бокс / Dance Space
Неділя
16:00 - 17:00
Бокс / Dance Space
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Ім′я
Номер телефону